רכבת מהמבורג לפריז

Train from Hamburg to Paris


http://partners.webmasterplan.com/click.asp?ref=766005&site=2894&type=text&tnb=250&pid=en&prd=yes&S=Hamburg+Hbf&Z=Paris+Hbf

מה המחיר הכי נמוך של כרטיסים מהמבורג לפריז?

מחיר המינימום של כרטיס רכבת מהמבורג לפריז הוא 48€*. כדי לקנות כרטיסי רכבת מהמבורג לפריז במחיר הנמוך ביותר, מומלץ להזמין כרטיסים בין 3 עד 6 חודשים מראש. הזמנות מוקדמות מאפשרות להשיג את הכרטיסים הזולים ביותר.

כמה זמן נמשכת הנסיעה מהמבורג לפריז?

זמן הנסיעה הממוצע מהמבורג לפריז הוא 9 שעות ו-47 דקות. זמן הנסיעה המהיר ביותר מהמבורג לפריז הוא 8 שעות. במהלך אמצע השבוע יש בממוצע  29 רכבות הנוסעות מהמבורג לפריז מדי יום. זמן הנסיעה עשוי להיות ארוך בסופי שבוע ובחגים.

מה היא השעה הראשונה והאחרונה של יציאת הרכבת מהמבורג לפריז?

הרכבת הראשונה מהמבורג לפריז יוצאת בשעה 03:21. הרכבת האחרונה מהמבורג לפריז יוצאת בשעה 22:46. לחילופין, ישנם מסלולים פופולריים אשר עשויים לפעול במשך כל הלילה בתדירות נמוכה. כמו כן עשויה להיות הפחתת שירותים בסופי שבוע ובחגים. שימו לב, חלק מהשירותים שניתן לקבל במהלך הנסיעה אינם פעילים ברכבות היוצאות בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות. 

האם יש שירותי רכבת ישירים בין המבורג לפריז?

לא קיימת רכבת ישירה מהמבורג לפריז. בכדי לנסוע מהמבורג לפריז צריך להחליף רכבת לפחות פעם אחת. יותר מהחלפה אחת תיתכן בעיקר בסופי שבוע ובחופשות.

זמני הרכבת מברלין לפראג

זמן נסיעה ממוצע: 9 שעות ו-47 דקות

הרכבת הראשונה: 03:21

הרכבת האחרונה: ב-22:46


מידע כללי אודות הרכבת

המסלול המהיר ביותר: 8 שעות

טווח מחירי הנסיעה: €333-€48*


* המחירים יכולים להשתנות